Алайнери или брекети? - 4 реални случая 2 лечебни плана за всеки - 19 юни 2026

Алайнери или брекети? 4 реални случая
2 лечебни плана за всеки

📅 ОРТОДОНТСКИ УЕБИНАР

Заповядайте на онлайн клиничен уебинар с д-р Иван Горялов и д-р Йоана Филева на 19 юни 2026 г. (петък) от 20:00 ч. 📅

В ортодонтията често се водят спорове кое е по-добро – алайнерите или брекетите. Но правилният въпрос е друг:
Как бихме лекували конкретния пациент?

🦷 В това онлайн събитие ще разгледаме 4 клинични случая и ще дискутираме два различни подхода за всеки от тях:
• Как бихме ги планирали и лекували с брекети?
• Как бихме ги планирали и лекували с алайнери?

Ще обсъдим диагностиката, механиката, последователността на лечение и решенията, които стоят зад всеки лечебен план. 

Нашата цел не е да противопоставяме брекетите и алайнерите. Целта е да покажем, че успешното лечение започва с правилните принципи.
Защото когато фундаментът е стабилен, можем да постигнем отлични резултати както с брекети, така и с алайнери. А когато принципите не се спазват, никоя система сама по себе си не може да гарантира стабилен резултат.

След дискусията ще покажем и реалното лечение на случаите, както и постигнатите резултати.
Очакваме ви за една открита клинична дискусия, посветена на начина на мислене зад успешното ортодонтско лечение.


🎓 ЛЕКТОРИ

Д-р Иван Горялов ще e домакин на тази енергизираща среща в света на ортодонтията. С доказан практически опит, той ще ви разкрие как ортодонтията с конкретни Алекзандър принципи може да бъде ключът към успешно ортодонтско лечение.

Д-р Йоана Филева е водещ специалист в леченията с алайнери. Създател е на премиум алайнери ArtLiners и клиничен експерт за Yellow Line Aligners. Нейната страст е 3D планираното дори и на по-предизвикателни случаи за лечение с алайнери. Победител в конкурса "Усмивка на годината" 2024 г. и 2025 г., съответно в категории "Алайнери при възрастни" и "Алайнери при деца и тийнейджъри".

👨‍⚕️ ЗА КОГО Е СЪБИТИЕТО?

За лекари и студенти по дентална медицина, които искат да открият как ортодонтията може бъде част от професионалния им път.

Ако сте в началото на кариерата си и искате стабилна основа, с която бързо да се изстреляте към качествени и предвидими ортодонтски резултати - това събитие е за вас!

РЕГИСТРАЦИЯ И БИЛЕТИ

Не пропускайте тази възможност! Това е вашият шанс да получите яснота и насока за професионалното си развитие.
Резервирайте своето място днес и направете първата крачка към успешна кариера в ортодонтията!

💡Цена за дентални лекари: 9 евро с ДДС 
💡 БЕЗПЛАТНО за студенти. Студентите да се свържат с нас за регистрация в уебинара.




Не пропускайте тази възможност! 💡 Регистрирайте се сега! Не забравяйте да споделите с колеги и приятели!


След попълване на формата за регистрация, ние ще потвърдим Вашето участие и ще получите писмо на посочения от Вас в регистрацията имейл.

Очакваме Ви!

Купи своя билет за събитието

Билет за събитие - 9,00 €
Титла

* ако имате акаунт в нашия сайт, моля използвайте съответния имейл


Данни за фактура

Мнения на участници

д-р Айлин Адем
гр. Кърджали
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря сърденчно на д-р Горялов и екипа му, че разкриха тайните на екстракционното лечение пред мен, за вдъхновението и ентусиазма, който получих! До нови срещи!
Завършил обучението през 2015г.
д-р Наталия Тотева
гр. Казанлък
⭐⭐⭐⭐⭐
Изключително полезен курс. Много ясно поднесена информация. Благодаря за позитивната енергия и вдъхновението на целият екип! Опитът от практиката Ви е безценен!
Завършил обучението през 2014г.
д-р Людмила Манева ⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря на екипа на Smile Galaxy за преживяването! Защото това не беше просто курс или обучение... това беше преживяване!!! БЛАГОДАРЯ!
Завършил обучението през 2024г.
д-р Николай Дилов ⭐⭐⭐⭐⭐
Обучението е на много високо ниво! Тук се научаваш не само на ортодонтия, но и на това как да управляваш една съвременна дентална практика. Отношението към курсистите е много внимателно и всеотдайно. Доста неща в практиката ми ще бъдат променени в съответствие с принципите на Алекзандър. Препоръчвам, който има възможност да премине обучението!
Завършил обучението през 2022г.
д-р Ангел Георгиев
гр. Асеновград
⭐⭐⭐⭐⭐
Иване, благодаря за получените знания относно фотографията в стоматологията! Истината е, че досега при всяка наша професионална и лична среща съм получавал немалко информация от тебе как да правя снимки и как да се усъвършенствам. Днес обаче всичко казано през тези години го получих в много синтезиран вид. Сигурно много стоматолози в България правят снимки, но едва ли го правят по толкова правилен начин като теб. Не смятам обаче, че ти създаде тази система на снимане само на базата на обучението при д-р Рафи Романо и най-вече проф. Уик Алекзандър. Според мен коренът на тази страст се крие много преди да започнем да учим в Стоматологичния факултет - още преди 1996 година, откогато се познаваме. Тогава нямаше компютри и цифрова апаратура, а ти имаше лаборатория в избата на вашата къща. Ясно е, че още тогава си бил спечелил конкурса за снимка - Усмивка на годината. Някой би казал: Глупости - това е било преди 15 години!. Не - казвам аз - и ще цитирам великия духовен учител на България Петър Дънов: Няма минало, настояще и бъдеще - всичко е едно цяло, просто човек се ражда с дадена мисия и я изпълнява, а друг въпрос е кога хората го забелязват и става известен. Просто това е твоята мисия - УСМИВКАТА! Продължавай да я изпълняваш!
д-р Татяна Пашова - Чолакова ⭐⭐⭐⭐⭐
Уникално събитие! Организацията беше прекрасна! Толкова наситена със знания и емоции програма! Благодаря на организаторите, благословени да са!
Завършил обучението през 2018г.
д-р Николина Кехайова ⭐⭐⭐⭐⭐
Курсът е много разбираем. Атмосферата е приятелска и зареждаща. Има повторяемост на знанията и практиката и това улеснява ученето. Създават се нови полезни контакти с колеги и се обсъждат теми извън професията, което е и приятно, и полезно. Една от най-добрите инвестиции в живота ми досега! Успех!
Завършил обучението през 2021г.
д-р Станислава Кавръкова
гр. Сливен
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря за положителната емоция и ползотворното обучение!
Завършил обучението през 2015г.
д-р Валерия Тимева
гр. София
⭐⭐⭐⭐⭐
След този курс цефалометричният анализ престана да бъде джунгла. Останалото ще се преоткрива с времето.
Благодарности на д-р Горялов и екипа му за ентусиазма и желанието да бъде споделено това знание!
Завършил обучението през 2013г.
д-р Маргарита Попова ⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря за всичко! Страхотен екип, организация и обучение.
Завършил обучението през 2024г.
д-р Лейля Моллова ⭐⭐⭐⭐⭐
Мога да кажа само едно огромно БЛАГОДАРЯ на целия екип! Раздадохте се с цялото си сърце, на повече от 100% ! Помислихте за най най малкия детайл, така че да се почустваме като вкъщи. Дадохте всичко от себе си - от енергията и от желанието да усвоим знанията! Благодаря от сърце !
Завършил обучението през 2024г.
д-р Елена Василева
гр. Добрич
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря на екипа за цялата организация и знания, които ни дадохте! Очаквам с нетърпение следващото ниво.
Завършил обучението през 2018г.
д-р Мила Стоянова
гр. Варна
⭐⭐⭐⭐⭐
Курсът Ви ми помогна да си изясня много детайли, които не ми бяха ясни след прочита на учебниците на проф. Алекзандър. Очарована съм от ентусиазма, с който провеждате сбирките, на които съм присъствала. Благодарине на тези събирания чувствам, че ставам по-уверена в знанията и уменията си относно Дисциплината Алекзандър
Завършил обучението през 2013г.
д-р Весела Василева
гр. София
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря на инициаторите, организаторите и спонсорите на този курс. Въпреки, че не съм присъствала на първите два курса съм впечатлена от добрата структура на дисциплината Алекзандър. Чувствам, че имам някаква основа, около която да придобия повече познания и умения.
Екипът беше много отзивчив и с лекота ни поднасяше новата материя. Радвам се, че организаторите ме убедиха да присъствам на този курс и чакам с нетърпение подходящите пациенти и други курсове!
Завършил обучението през 2013г.
д-р Деница Георгиева
гр. София
⭐⭐⭐⭐⭐
Изключително щастлива съм, че имах възможността да участвам в практическия курс за лечение на растящи пациенти с клас 2 захапка, със системата Алекзандър. Благодарение на American Orthodontics, проф. Алекзандър и екипа на д-р Горялов, вече се чувствам много по-уверена в лечението на моите пациенти. Системата на проф. Алекзандър е прекрасна и се надявам скоро да успея да постигна стабилни и красиви резултати с нея. Мисля, че този курс и надявам се следващи подобни курсове ще са изключително полезни за мен!
Завършил обучението през 2013г.
Оценка: 4.98 от 5 от 567 участника

Този сайт използва бисквитки за по-добро сърфиране. Повече за Поверителност на личните данни и използването на бисквитки.

Съгласен съм