Среща на завършилите Ортодонтската програма 2025, vol.2 - Ние ви подкрепяме да успявате! - 18 юли 2026

Среща на завършилите Ортодонтската програма 2025, vol.2 Ние ви подкрепяме да успявате!

📅 ЗА СЪБИТИЕТО

САМО за участници от Практическата ортодонтска програма 2025, vol.2 на 18 юли 2026 г. (събота) от 10:00 до 14:00 ч. 📅

Не пропускайте възможността да разгледаме вашите случаи, анализирани на Ниво 2 или други, които сте стартирали след него. Нека да отчетем прогреса и дадем конкретни насоки за последващите стъпки в името на това да сте уверени и предоставите възможно най-доброто лечение на вашите пациенти.


ПОЛЗИТЕ ЗА ВАС?

  • 🚀 Мотивация и насоки:
    Практически съвети и стъпки за вашите първи клинични случаи.
  • 🛠️ Практически насоки за ежедневната практика:
    Ще получите знания, които могат да ви спесят грешки и да имате предвидимост към успешното завършване на случаите ви. Практически насоки за създаване на стабилни ортодонтски резултати.

Не пропускайте тази възможност! Това е вашият шанс да получите яснота и насока за професионалното си развитие. Ние сме с вас, за да ви подкрепим да успявате!

💡БЕЗПЛАТНО

КОГА И КЪДЕ

Дата: 18 юли 2026 г. (събота) от 10:00 до 14:00 ч.
Място: Пловдив, хотел SPS, офис Смайл Галакси

 

Среща

* ако имате акаунт в нашия сайт, моля използвайте съответния имейл

Мнения на участници

д-р Деница Георгиева
гр. София
⭐⭐⭐⭐⭐
Изключително щастлива съм, че имах възможността да участвам в практическия курс за лечение на растящи пациенти с клас 2 захапка, със системата Алекзандър. Благодарение на American Orthodontics, проф. Алекзандър и екипа на д-р Горялов, вече се чувствам много по-уверена в лечението на моите пациенти. Системата на проф. Алекзандър е прекрасна и се надявам скоро да успея да постигна стабилни и красиви резултати с нея. Мисля, че този курс и надявам се следващи подобни курсове ще са изключително полезни за мен!
Завършил обучението през 2013г.
д-р Петя Стоева
гр. Кърджали
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря на Вас и на целия Ви екип за ценните знания, които ми давате! Ортодонтията се превъра в мой преоритет и смятам сериозно да се заема с нея, защото чувствам Вашата подкрепа!
Завършил обучението през 2014г.
д-р Роман Гюрчев
гр. Русе
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря, д-р Горялов!!! Един истински специалист, който разкри тайните на ортодонтията пред мен. Не само добър в системата Алекзандър, но и добър човек, а тези хора са рядкост! Благодаря Ви пак!
Завършил обучението през 2017г.
д-р Василена Колаксъзова ⭐⭐⭐⭐⭐
Прекрасно обучение!Благодаря на д-р Горялов и екипът за получените знания!
Завършил обучението през 2021г.
д-р Стилиан Манчев ⭐⭐⭐⭐⭐
Страхотна организация, уникален и зареждащ екип! Получих много знания, които вече прилагам в своята практика!
Завършил обучението през 2024г.
д-р Илияна Джноева
гр. Хасково
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря на всички, прекрасен екип сте, за мен ще бъде сбъдната мечта, д-р Горялов, да ми дадете ортодонтията, дано някой ден бъда като Вас.
Завършил обучението през 2015г.
д-р Станимира Топчиева
гр. Пловдив
⭐⭐⭐⭐⭐
Изключително съм доволна, че имах възможност да премина през всички нива на курса на д-р Горялов. Приемете моите благодарности и извинения :) целия екип, ако в някои моменти ентусиазмът ми е бил повече от възможностите.
Малко се натъжавам, че приключих и си мисля дали не трябваше да си оставя някои ниво за следващата година.
С благодарности!
Завършил обучението през 2014г.
д-р Петя Стоева
гр. Кърджали
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря на д-р Горялов и целият екип на Фабриката за усмивки за незаменимата помощ и мотивация!
Завършил обучението през 2014г.
С благодарност: д-р Галина Белева
гр. София
⭐⭐⭐⭐⭐
Доктор Горялов,
с безкрайна благодарност за емоцията, знанията и увереността, която предавате на мен, а и на всички колеги. Детайлно представените знания, опит и умения надграждат и развиват истински добри ортодонти, каквито, вярвайте, се превръщаме случай след случай. За мен е безценна всяка среща.
Успех на Вас и целия екип!
Завършил обучението през 2013г.
д-р Виктория Кузманова ⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря Ви, за отличното отношение на целия екип. Всичко, което ми предоставихте е стандарт за едно перфектно ортодонтско лечение! Всичко беше много реално, всички тънкости и новости бяха показани, огромна подкрепа от всички! БЛАГОДАРЯ ВИ!
Завършил обучението през 2024г.
д-р Лилия Гюдюлева
гр. Пловдив
⭐⭐⭐⭐⭐
Малко ми е мъчно, че трябва да сложа точка на приказката Смайл Галакси. През тези пет нива не ми се иска да ви благодаря за познанието, което получих, тъй като то е уникално, безпрецедентно и пълно. Искам да ви благодаря за емоцията, с която обгърнахте ортодонтията и я превърнахте в искра от желание не да нареждам зъби, а да създавам усмивки. Искам да ви благодаря, че ме допуснахте да стана част от семейството ви и да споделя щастието от раждането на Йосиф дори. Много ще ми липсвате, така че правете нови курсове и сбирки
Завършил обучението през 2014г.
д-р Деница Колева
гр. Пловдив
⭐⭐⭐⭐⭐
Страхотен екип! Страхотен съпорт!!! Научих много, а трябва да науча още 1 00000000 по толкова :)
Завършил обучението през 2018г.
д-р Михаела Михайлова
гр. София
⭐⭐⭐⭐⭐
Уау! :))) Благодаря Ви най-искрено, че върнахте у мен вярата и вдъхновението ми в Ортодонтията! Благодаря Ви, че сте така отзивчив и готов да споделяте и да ни учите! Благодаря Ви за прекрасното изживяване и всички емоции през дните на курса! Пожелавам на целия Ви екип все повече успехи, щастие и здраве! :)))
Завършил обучението през 2018г.
д-р Исмигюл Ахмед - Апти
гр. Хасково
⭐⭐⭐⭐⭐
Големи благодарности! Сбъднах една мечта. Започнах моите първи стъпки в ортодонтията.
Завършил обучението през 2018г.
д-р Станимира Топчиева
гр. Пловдив
⭐⭐⭐⭐⭐
Господин II-ри клас вече е излекуван, много съм доволна за което. С нетърпение очаквам господин клас III, както и всички други пациенти, които имат нужда от една съвършенна усмивка.
Благодаря на целият екип на Фабрикта за усмивки!
Завършил обучението през 2014г.
Оценка: 4.98 от 5 от 567 участника

Адрес

хотел SPS, офис Смайл Галакси
Пловдив, бул. Освобождение № 3

Този сайт използва бисквитки за по-добро сърфиране. Повече за Поверителност на личните данни и използването на бисквитки.

Съгласен съм