Орто дискусия - Въпроси и отговори - 17 март 2025

Орто дискусия Въпроси и отговори

Имате нужда: 

  • да зададете своите въпроси?
  • да надградите знанията и развивате себе си?
  • да намерите решения за вашите случаи?

 

Участвайте в безплатна Орто дискусия Q&A с д-р Иван Горялов, в която имате възможността да зададете своите горещи въпроси и да получите отговори.


Не пропускайте:
  17 март 2025 от 17:00 ч.

Изисквания за участие:
да сте преминал Ниво 2 и поне едно от нивата с типодонти (Ниво 3, 4, 5 или 6) от ортодонтската програма по Дисциплината Алекзандър;
да се регистрирате за срещата от формата по-долу на страницата;
да се включите по Zoom с реално име, включена камера и микрофон, поне 5 мин. преди началото на срещата (17 март 2025 от 17:00 ч.);
участници с изключена камера, няма да бъдат допуснати в дискусиите.

След попълване на формата за регистрация, ние ще потвърдим Вашето участие и ще получите писмо на посочения от Вас в регистрацията имейл.


Какво е необходимо да направите за случването на ползотворна дискусия:
да подготвите конкретни и ясни въпроси. Възможно е въпросите да бъдат изпратени на office@usmivki.com, viber (0889225501) или да ги запишете на ваш носител, за да бъдат готови за началото на срещата;
ако въпросът е свързан с конкретен момент от лечение на пациент, трябва да сте подготвени със снимка или презентация по стандарт;
Няма да бъдат разглеждани цялостни случаи с план на лечение и стъпки по лечението. За тази цел вижте за налични консултации.

Очакваме Ви!

Записването за дискусията приключи.

Мнения на участници

д-р Красимир Учкунев
с. Кочан
⭐⭐⭐⭐⭐
На този курс станах по-уверен в действията, които правя и това ще ми помогне в клиничните случаи да имам по-голямо спокойствие при вземане на решения.
Завършил обучението през 2015г.
д-р Георги Цонев ⭐⭐⭐⭐⭐
Страхотен курс след краят, на който пред мен се отвори едно ново начало. Благодарности!!!
Завършил обучението през 2021г.
д-р Миряна Христова
гр. Добрич
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря за яснотата, която внесохте в познанията ми за диагнозата и лечебния план, за добре структурираната инфрормация и оптимизма, който давате на всички.
Завършил обучението през 2015г.
д-р Йолина Топалова
гр. Шумен
⭐⭐⭐⭐⭐
Доктор Горялов, на практическия курс по Ортодонтски анализ, диагноза и план на лечение по метода на Алекзандър, Вашият екип ми даде посоките за едно лечение с прости схеми на проследяване и откриване на проблема при ортодонтските отклонения. За два дни аз преоткрих ортодонтията и това ме амбицира да я работя и да не ме е страх от нея. А напротив, появи се увереността, че нещата се случват и моите пациенти ще бъдат с красиви усмивки след лечението.
Това е първата крачка от един дълъг път, но е голяма. Направена с лек страх от неизвестното, но с бърз старт към финала. В курса освен знанията, които ни трябват за основа, Вие ни предадохте и Вашата философия за едно добро лечение и резултат.
Брилятни схеми за улеснение. Благодаря Ви!
Завършил обучението през 2013г.
д-р Хюля Аксу ⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря ви от сърце за новите знания! Отлична организация и подготовка. Поздравления и огромни благодарности на д-р Горялов и д-р Димитрова и на целия екип за всеотдайността, енергията и всички положени усилия.
Завършил обучението през 2024г.
д-р Красимир Учкунев
с. Кочан
⭐⭐⭐⭐⭐
Лични благодарности на д-р Горялов и екипа му за това, че успях да надзърна в ортодонтията. Бъдете все така устремени за бъдещи успехи. Нека да има такива хора като Вас.
Завършил обучението през 2015г.
д-р Августина Михайлова-Атева
гр. София
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря на д-р Горялов и неговия екип, не само за знанията и уменията, на които ме научиха, а също и за моралната подкрепа, която ми оказаха!
Бъдете здрави и все така успешни!
Завършил обучението през 2014г.
Атанас Пастармаджиев, студент по дентална медицина в Украйна
гр. Ямбол
⭐⭐⭐⭐⭐
Пристигането ми при Вас беше сбъдната мечта. За Вас бях чувал по телевизията и бях чел по вестниците. Очаквах съвсем друго отношение към мен, тъй като съм външен човек, но получих най-топлото приветствие, уют и всичко, което зависеше от Вас.
Благодаря на Вас и целия Ви екип.
Вие сте върхът!!!
Завършил обучението през 2012г.
д-р Радой Димитров
гр. Гоце Делчев
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря! Бъдете здрави!
Завършил обучението през 2018г.
д-р Иванка Обрешкова
гр. Бургас
⭐⭐⭐⭐⭐
Много съм щастлива и доволна от курса - това, което научих и мога да приложа в практиката. Най-вече от ентусиазма и енергията на д-р Горялов и Силвана, те са заразителни. Чувствам се заредена с енергия и желание да приложа всичко ново за мен в практиката. Благодаря!!!
д-р Мартина Великова
гр. София
⭐⭐⭐⭐⭐
Щастлива съм, че имам възможността да се уча от хора като вас! Благодаря за професионалното и изключително позитивно отношение.
Завършил обучението през 2018г.
д-р Виктория Кръстева
гр. София
⭐⭐⭐⭐⭐
Радвам се, че имах възможност да посетя този курс, защото получих ценна информация, поднесена по подреден и логичен начин. Благодарна съм за това, че имаше много случаи, за които трябваше сами да определим диагнози и план на лечение.
До нови срещи и много бъдещи курсове!
Завършил обучението през 2012г.
д-р Мария Бикова
гр. София
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря за знанията, които ни дадохте. Надявам се, че с много внимание и търпение ще успея да ги приложа.
Завършил обучението през 2017г.
д-р Радой Димитров
гр. Гоце Делчев
⭐⭐⭐⭐⭐
Имате много голяма енергия, която успявате да предадете на всеки в курса. Продължавайте! Уникално!
Завършил обучението през 2018г.
д-р Фатме Арнаудова
с. Вълкосел
⭐⭐⭐⭐⭐
Благодаря на всички отговорни за организирането и провеждането на този страхотен курс. Пожелавам на всички здраве, щастие и още много професионални успехи. Курсът беше много забавен, изключително полезен и много мотивиращ. Готова съм да продължа напред. Очаквам с нетърпение следващото ниво. Благодаря!
Завършил обучението през 2018г.
Оценка: 4.98 от 5 от 567 участника

Този сайт използва бисквитки за по-добро сърфиране. Повече за Поверителност на личните данни и използването на бисквитки.

Съгласен съм